Hakkımızda

Firmamız faaliyet alanında kendini ispatlamış tecrübeli kadrosuyla 2009 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 

Nos Activités S’étendent Des Couvre-Joints De Dilatation, Profilés Décoratifs, Systèmes De Protection Murale Et Angulaire, Systèmes De Paillassons En Aluminium Aux Accessoires Des Systèmes De Revêtement Thermique Des Façades, Membranes De Drainage, Accessoires De Fixation Des Membranes De Drainage Et Profilés De Fixation Des Matériaux D’étanchéité.

Dilatasyon profillerinde detaylarımız birçok resmi ve özel projelerde kullanılmıştır. 

Farklı dilatasyon açıklıklarına ve kullanım alanlarına göre ayrı ayrı tasarlanmış bine yakın çözüm sunmaktayız.

Dekorasyon profilleri grubunun içerisinde eşik profilleri, halı ve parke profilleri, kot farkı profilleri, merdiven burun profilleri, seramik iç ve dış köşe profilleri, bordür profilleri, çalışma (genleşme) derz profilleri imalatı yapılmaktadır.

Son yıllarda önemi artan mantolama konusunda sıva fileleri ithalatının yanında misyonumuza uygun olarak detay malzemeleri de bir araya getirmiş bulunmaktayız. 

Fileli ve filesiz köşe profilleri, fileli ve filesiz fuga profilleri, subasman başlangıç profilleri, damlalık profilleri, denizlik uzatma profilleri, mantolama dübelleri gibi malzemeleri alüminyum ve PVC olarak farklı ölçülerde üretmekteyiz.

Alanında iyice uzmanlaşan firmamız dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri üretimi konusunda Türkiye’nin en tecrübeli kuruluşlarındandır. Her zaman teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olan firmamız; standard dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri, mantolama yardımcı profilleri, duvar ve köşe koruma sistemlerinin yanında proje detaylarına, müşteri taleplerine yönelik özel tasarım üretimlerine de devam etmekte olup, müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.