Hakkımızda

Firmamız faaliyet alanında kendini ispatlamış tecrübeli kadrosuyla 2009 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 

В строительной отрасли мы работаем в области дилатационных профилей, декоративных профилей, систем защиты стен и углов, алюминиевых матовых систем, изоляционных штифтовых штифтов, используемых при сборке вспомогательных материалов системной оболочки, дренажных пластин и дренажных пластин, а также профилей печатной изоляции.

Dilatasyon profillerinde detaylarımız birçok resmi ve özel projelerde kullanılmıştır. 

Farklı dilatasyon açıklıklarına ve kullanım alanlarına göre ayrı ayrı tasarlanmış bine yakın çözüm sunmaktayız.

Dekorasyon profilleri grubunun içerisinde eşik profilleri, halı ve parke profilleri, kot farkı profilleri, merdiven burun profilleri, seramik iç ve dış köşe profilleri, bordür profilleri, çalışma (genleşme) derz profilleri imalatı yapılmaktadır.

Son yıllarda önemi artan mantolama konusunda sıva fileleri ithalatının yanında misyonumuza uygun olarak detay malzemeleri de bir araya getirmiş bulunmaktayız. 

Fileli ve filesiz köşe profilleri, fileli ve filesiz fuga profilleri, subasman başlangıç profilleri, damlalık profilleri, denizlik uzatma profilleri, mantolama dübelleri gibi malzemeleri alüminyum ve PVC olarak farklı ölçülerde üretmekteyiz.

Alanında iyice uzmanlaşan firmamız dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri üretimi konusunda Türkiye’nin en tecrübeli kuruluşlarındandır. Her zaman teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olan firmamız; standard dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri, mantolama yardımcı profilleri, duvar ve köşe koruma sistemlerinin yanında proje detaylarına, müşteri taleplerine yönelik özel tasarım üretimlerine de devam etmekte olup, müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.